Access FaceliftTM

Access Energetic FaceliftTM

Asi všichni víme, co si představit pod pojmem facelift… ale co znamená energetický facelift? Zjednodušeně řečeno… vypadat skvěle, cítit se ve svém těle mladší, mít spousty energie a být spokojen sám se sebou… Ano, toto vám nabízí nová technika z řady Access Consciousness, která si říká Access Energetic Facelift™.

Access Energetic Facelift™ je úžasný proces, který dokáže vyhladit vrásky, omladit tvář – zvrátit známky stárnutí bez operace, nepříjemných injekcí či dalších invazivních procedur. Access Energetic Facelift™ je mnohem více než jenom kosmetický zákrok. Tato technika vytváří podobné účinky po celém těle. A navíc se po tomto zákroku zbavíte potřeby hodnotit své tělo a dívat se na něj kriticky.

A jak je to možné? Většina našeho vnějšího vzhledu je totiž odrazem toho, co se děje v naší mysli a uvnitř našeho těla. Jednotlivá Access Energetic Facelift™ sezení zahrnují kromě příjemných doteků na obličeji i přístupové verbální zpracování, které skutečně posunuje váš názor na stárnutí. Tato jemná dotyková energetická technika zahrnuje použití více frekvencí, které obnovují přirozený tok energie v těle a umožňuje tělu restrukturalizovat a hojit se. Technikou omlazujeme celý systém, včetně všech vnitřních orgánů. Omladí se nejen vaše tělo, ale i mysl. Obnoví se přirozený tok energie uvnitř těla i kolem něj.

Jakmile zjistíte, že váš názor vytváří vaši realitu a přestanete soudit své tělo, můžete se rozhodnout změnit. Vaše tvář vypovídá o celém vašem životě. Access Energetic Facelift™ obsahuje mnoho procesů, které vás k této transformaci dovedou. Může to být jeden z nejdůležitějších zážitků pro vaše vlastní sebevědomí a duševní zdraví.

Celý proces trvá cca 80 minut. Jemné dotyky na obličeji, krku a horní části hrudníku jsou zaměřeny na spuštění a přesun energie, k uvolnění bloků v energetických polích, uvolnění stagnace způsobené emocemi a dlouhodobým stresem. Vymazávají se roky "zmrzlých emocí", vyhlazují se vrásky a otáčí se hodiny času bez ohledu na to, jaký je váš věk.

Access Energetic Facelift™ je vhodný pro ženy a muže všech věkových kategorií a funguje v souladu s dalšími postupy. Výsledky jsou zcela bez rizika a každým následným sezením se zvyšují.

A co můžete očekávat po sezení Access Energetic Facelift™?

  • uvolněnější pocit jak ve vzhledu (stažení obličeje, rýhy), tak i v chování
  • více zářivý a mladší výraz tváře
  • méně viditelné vrásky, rýhy v obličeji, otoky a kruhy pod očima
  • hladší, čistší, pevnější kůže na dekoltu, krku a obličeji
  • snížená pigmentace
  • zastavení úbytku vlasů
  • zlepšení zraku
  • zlepšení duševní pohody

Access Energetic Facelift™ se liší od Access Bars i dalších technik tím, že je jemnější, více pečující a laskavější pro vás a vaše tělo. Opakovaným prováděním dosáhneme dlouhodobých výsledků.