Accessbars - Pilchová

Access Energetic Facelift™

Access Energetic Facelift™

Asi všichni víme, co si představit pod pojmem facelift… ale co znamená energetický facelift? Zjednodušeně řečeno… vypadat skvěle, cítit se ve svém těle mladší, mít spousty energie a být spokojen sám se sebou… Ano, toto vám nabízí nová technika z řady Access Consciousness, která si říká Access Energetic Facelift™.

Access Energetic Facelift™ je úžasný proces, který dokáže vyhladit vrásky, omladit tvář – zvrátit známky stárnutí bez operace, nepříjemných injekcí či dalších invazivních procedur. Access Energetic Facelift™ je mnohem více než jenom kosmetický zákrok. Tato technika vytváří podobné účinky po celém těle. A navíc se po tomto zákroku zbavíte potřeby hodnotit své tělo a dívat se na něj kriticky.

A jak je to možné? Většina našeho vnějšího vzhledu je totiž odrazem toho, co se děje v naší mysli a uvnitř našeho těla. Jednotlivá Access Energetic Facelift™ sezení zahrnují kromě příjemných doteků na obličeji i přístupové verbální zpracování, které skutečně posunuje váš názor na stárnutí. Tato jemná dotyková energetická technika zahrnuje použití více frekvencí, které obnovují přirozený tok energie v těle a umožňuje tělu restrukturalizovat a hojit se. Technikou omlazujeme celý systém, včetně všech vnitřních orgánů. Omladí se nejen vaše tělo, ale i mysl. Obnoví se přirozený tok energie uvnitř těla i kolem něj.

Jakmile zjistíte, že váš názor vytváří vaši realitu a přestanete soudit své tělo, můžete se rozhodnout změnit. Vaše tvář vypovídá o celém vašem životě. Access Energetic Facelift™ obsahuje mnoho procesů, které vás k této transformaci dovedou. Může to být jeden z nejdůležitějších zážitků pro vaše vlastní sebevědomí a duševní zdraví.

Celý proces trvá cca 80 minut. Jemné dotyky na obličeji, krku a horní části hrudníku jsou zaměřeny na spuštění a přesun energie, k uvolnění bloků v energetických polích, uvolnění stagnace způsobené emocemi a dlouhodobým stresem. Vymazávají se roky "zmrzlých emocí", vyhlazují se vrásky a otáčí se hodiny času bez ohledu na to, jaký je váš věk.

Access Energetic Facelift™ je vhodný pro ženy a muže všech věkových kategorií a funguje v souladu s dalšími postupy. Výsledky jsou zcela bez rizika a každým následným sezením se zvyšují.

A co můžete očekávat po sezení Access Energetic Facelift™?

  • uvolněnější pocit jak ve vzhledu (stažení obličeje, rýhy), tak i v chování
  • více zářivý a mladší výraz tváře
  • méně viditelné vrásky, rýhy v obličeji, otoky a kruhy pod očima
  • hladší, čistší, pevnější kůže na dekoltu, krku a obličeji
  • snížená pigmentace
  • zastavení úbytku vlasů
  • zlepšení zraku
  • zlepšení duševní pohody
  • Access Energetic Facelift™ se liší od Access Bars i dalších technik tím, že je jemnější, více pečující a laskavější pro vás a vaše tělo. Opakovaným prováděním dosáhneme dlouhodobých výsledků.