Accessbars - Pilchová

Pár slov o mně

Pár slov o mně...

Věci se nedějí náhodou... vše má svůj význam a je jenom na nás, zda si to připustíme, či nikoliv.

Taky jsem si spoustu věcí, které se mi v životě děly, nedokázala dát do souvislostí. A proto se ani mně nevyhnula nemoc. Nemoc, které dodnes vděčím za mé probuzení a posun směrem zpět - zpět k sobě, ke svému nitru, ke své podstatě.

Uvědomila jsem si to, co jsem celý život hledala, toužila dělat a co je mým životním posláním. Posunovat lidi směrem k sobě, vracet je tam, kde patří - do svého nitra. Jen člověk, který dokáže naslouchat sám sobě, může být naprosto šťastný a být tvůrcem svého života.

Prvním krůčkem po mé nemoci bylo dosažení certifikátu pro sportovní masáže. Následně jsem dva roky studovala Akademii Tradiční čínské medicíny v Ostravě a vydala se cestou alternativních terapií. Prošla jsem si kurzem Techniky kvantového doteku Matrixu a dále pokračovala až k naprosto výjimečné technice Access Bars.

V ní jsem našla to, co jsem hledala. Pro klienta velice pohodlný způsob odblokování zapsaných vzorců, bloků a přesvědčení... uvolnění mysli, vyčištění hlavy... během příjemné hodinové relaxace.